Biz kimiz?
PNG

2020

Abrama marin

Hakkımızda

Tekneler için yoğun olan dönem yaz ayları oluyor. Özellikle yazın bitmesi ile sonraki yıl için gerekli bakım, onarım ve tamirat çalışmaları yapılmadığında yaşanabilecek sorunlar artıyor. Bu nedenle işinde yılların tecrübesini size yansıtabilecek uzmanlarla çalışmak için Abramamarin ile irtibata geçmelisiniz. Tekneniz için tüm detaylar gözden geçirilerek; bakım, elektrik tamir, onarım, teknik servis çalışmaları tarafımızca yürütülür. Abramamarin çalışması sonrasında, tekneniz tam anlamı ile gelecek yıla hazır hale getirilir.
Her türlü ekipmanı kullanarak tekne ve yat tamirini, onarımını uzman ekibi ile kısa sürede tamamlamaya çalışan Abramamarin çalışması sonunda gelecek yıl için mavi sulara daha rahat ve güvenli biçimde açılabilirsiniz. Acil yaşanabilecek arızalara anında çözüm üreterek müşteri memnuniyetini yakalama hedefinde olan Abramamarin, periyodik bakımda ihtiyacınız olanları yılların tecrübesi ile çok iyi bilir. Yapılacak tekne bakımı özenli çalışması içerisinde; makina, jeneratör, teknik servis, marangoz, boyacı, yat döşeme, elektrik, elektronik, marina hizmetleri servisi, tatlı ve deniz suyu pompaları, aküler, su yapıcı ve klimalar gibi her şey bulunur. Bu açılardan tüm kontrol ve bakımlar uzman eller tarafından eksiksiz biçimde yapılır.
Abramamarin olarak tene yatlarınız için, en özenli biçimde sezon bittiği anda yeni sezon için tamir bakım çalışmaları yürütmekteyiz. Bu özenli çalışma içerisinde; ana makinaların bakımlarının yapılması, jeneratörlerin su devir daim pompalarının kontrolü ve gerekli sorunların giderilmesi, jabsco lastiği değişimi, yakıt filtreleri yağ filtresi ile yağ değişimi yer almaktadır. Ayrıca yapılacak olan periyodik yat ve tekne periyodik bakım çalışmasında; jeneratör tutyalarının yenilenmesi, tatlı su deniz suyu ve pis su pompalarının bakımı yer bulur.
Abramamarin olarak yeterli ve deneyimli kadromuzla sadece bu periyodik tekne veya yat bakımı esnasında değil, yaşanabilecek her arıza durumun da her zaman müşterilerimizin yanınızdayız. Kısa süre içerisinde bildirdiğiniz arızaya müdahale ederek çözüm üretiyoruz. Bodrum yat ve tekne bakımı ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılıyoruz.
Oldukça güçlü motor sahibi olan teknelerde yaşanabilecek motor arızaları, en büyük sorunu oluşturur ve teknenin yürümesi mümkün olmaz. Şaft ya da pervane arızaları da bu gibi olumsuz durumların yaşanmasına neden olur. Bu anlarda sahibi olduğunuz tekneye, en iyi ve en kısa zamanda hizmet verecek olan firmayı belirlemelisiniz. İşte Abramamarin bu konuda ne kadar yetenekli olduğunu göstermek istiyor. Yat ya da tekne için hayati önem taşıyan makine aksamı için en iyi teknik servis hizmeti eksiksiz biçimde sunulur. Aynı zamanda tekne konforunuzu artıracak bakımlar da Abramamarin tarafından yapılır. Yaşanabilecek oksitlenme nedeniyle ortaya çıkabilecek elektrik arızalarına karşı elektrik bakım çalışması uzmanı tarafından yürütülür. Ayrıca yeni sezona daha hazır olmanız için teknenizin klima bakımı, su tesisatı bakımı, döşeme ve yelken gibi öğelerin bakımı uzman personelimiz tarafından kontrol edilerek sorunsuz biçimde kullanımınız için hazır hale getirilir.


basaku_logo_dark_003-300x186


exide_logo


fiamm-logo


deta-aku


3525c3d3e8841b16f0d2355ef3322e99
Ekibimiz ile

Tanışın

IMG_4152

Hüsnü Şimşek

Kurucu

IMG_4178

Seniha Şimşek

Muhasebe

IMG_4172

Yunus Çoban

Motor & Mekanik

IMG_4160

Mehmet Can Çökmüş

Elektrik